Urfalı Adil Raz Kebapçısı

Ankara Ostim’de Nerede Kebap Yemeli?

Ankara’da kebap lezzet duraklarından birisi de ADİL RAZ URFALI KEBAPÇISIDIR. Ankara ostim bölgesinde 1992 den beri faaliyet gösteren Urfalı kebapçısı gerek mekan, gerek servis elemanları ve özellikle de lezzeti ile takdir edilmeyi hak ediyor.

Urfalı-adil-raz2

Adil RAZ’da ne yiyelim derseniz, size karışık kebabını tavsiye ederim. Çünkü tüm kebapları çok güzel olduğundan hepsini  tek seferde tatmanız için karışık kebap iyi bir tercih olacaktır. Özellikle karışık kebap içerisinde fındık lahmacun enfestir. Eğer misafirinizi Ankara’da bir restorantta  ağırlamak istiyorsanız, Adil Raz biçilmiş kaftandır diyebilirim. Sizleri asla mahcup etmezler.

urfalı-adil-raz4

Balon pidesi, sınırsız lavaş servisi, ana yemekten önce verilen mezeler iştahınızı açacaktır. Mezelerden fırında közlenmiş soğan tatmaya değerdir. Ancak  mezelere fazla yüklenmeminizi tavsiye ederim. Ana yemeğiniz ortada kalabilir.

urfalı-adil-raz3

Güleryüzlü personeli, birinci sınıf malzemesiyle, vip salonu, divan, şark köşesiyle ve yer sofrası ile güvenilir hizmet anlayışı içinde sizleri evinizde hissettirir. Kebap çeşitlerinden, lahmacun ve künefesiyle ün yapan lezzet ustası Adil RAZ Urfa yöresine ait örf ve geleneklerine göre siz değerli misafirlerilerini en güzel biçimde ağırlayacaklarına hiç şüpheniz olmasın…

İLETİŞİM: Adres: Ostim, Alınteri Bulv. 17. Cad. No:41, Yenimahalle/Ankara

Telefon:(0312) 354 0292

Yoruma kapalı.