Ulus Urfalı Hacı Mehmet

Ulusta Bir Lezzet: Urfalı Hacı Mehmet Kebapçısı

Ankara Ulus’ ta lezzet denilince akla ilk gelen ve akıldan hiç çıkmayan bir mekandır aslında Urfalı Hacı Mehmet Kebapçısı ve ben yolu Ankaraya düşen herkese şiddetle öneriyorum. Kalite, hijyen ve lezzetin buluşma noktası; Urfalı Hacı Mehmet Kebapçısı.

IMAG0772
Tarihi geçmişi ve yemekleri ile ünlü güzel ilimiz Urfa’nın kebaplarını ve Hatay’ın efsanevi Künefesini ilk kez Ankaralılara tanıştıran ve sevdiren Urfalı Hacı Mehmet eşsiz Güneydoğu mutfağının yegâne temsilcilerindendir.
IMAG0774

Mesleğinin ilk yıllarında Urfa ve Gaziantep’te icra eden UHM, ilk şubesini 1972 yılında Gaziantep’te açmıştır. Ankara’ya geldiğinde ise ilk şubesini Ulus’ta açarak Ankaralılara kalitesini ispatlamıştır.

 

Eşsiz lezzetini ve değişmeyen kalite anlayışını sürdürerek ikinci, daha sonra da üçüncü ve en büyük şubesini Turan Güneş Bulvarı’nda hizmete açmıştır. İki katlı geniş yemek salonu, iki katlı otoparkı, çocuklar için oyun salonu ve muhteşem bahçesi ile vazgeçilmez alışkanlıklar yaratan bu eşsiz mekânda sizlere ve dostlarınıza değişmeyen UHM kalitesine hizmet vermektedir.

Ulus Hacı Mehmet Ustada lahmacunu mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Fiyatların normal olduğu lokantada çalışanlar kibar ve güler yüzlüdür. Özellikle bizimle ilgilenen Şef Garson Mehmet beyin gayet iyi temsilci olduğunu söyleyebilirim. Ankara’daki herkese bu lezzeti tatmalarını tavsiye ediyorum..

Urfalı Hacı Mehmet Ulus

Kızılbey Sok. 3/A Ulus / Ankara
0 (312) 311 92 42
0 (530) 304 24 90
ulus@uhm.com.tr

Diğer Şubeler

Çankaya: Turan Güneş Bulvarı No.23 Çankaya / Ankara

0 (312) 442 78 88

bilgi@uhm.com.tr

Yoruma kapalı.