Sakarya’da İftar İçin En İyi 5 Mekan

Sakarya’da iftar yerleri konusunda pek çok seçenek bulunuyor. Kebap salonu, pide salonu, çiğ köfte, ev yemekleri yapan lokanta ve esnaf lokantaları birbirinden güzel lezzetleri müşterilerin beğenisine sunuyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve iftar programları için bu mekanlara gidebilir, dilerseniz arayıp menü, fiyat konusunda bilgi alabilir ve dilerseniz sipariş verebilirsiniz.

Köfteci Bekir

Rumeli göçmenleriyle birlikte geçmiş yıllarda ülkemize gelen ıslama köfte adeta Sakarya ile bütünlenmiş durumda. Köftenin en önemli özelliği beraberinde getirilen ıslatılmış ve soslu ekmek. Bu ekmek kemik suyu, kırmızı biber, sıvı yağ ve bayat ekmekten yapılıyor. Ekmekler ıslatıldıktan sonra kızartılıyor ve köftelerle birlikte servis ediliyor. Sakarya’da iftar yapmak istiyorsanız uğranabilecek bir yer Köfteci Bekir.

Adres: Kurtuluş Mahallesi, Bankalar Cd. No:14, 54100 Adapazarı/Sakarya

Kasr-ı Döner

Sakarya’da iftar için yeterli seviyede olan lezzet ve hizmet mekanı, Kasr-ı Döner. Fiyatlar da oldukça uygun. Dönerci olmasına rağmen dönerin yanına çömlekte kuru fasulye tadılması gereken lezzetlerden. Bol soslu iskender de alternatiflerden biri. Sakarya’da uğramanız gereken güzel bir mekan.

Adres: Arabacıalanı Mahallesi, 54050 Serdivan/Sakarya

Büyük Kutsallar Et ve Izgara Restaurant

Ev ve iş yerlerine de paket servisi yapan Büyük Kutsallar Et ve Izgara Restaurant, zengin çeşitleri ve kaliteli et ürünleri ile Sakarya’da iftar da da hizmet veriyor. Lezzetli etleri ve uygun fiyatlarıyla hem keseyi hem de mideyi mutlu eden bir lezzet köşesi.

Adres: Kemaliye Mahallesi, Milli Egemenlik Cad. No:26, 54300 Hendek/Sakarya (Adapazarı)

Beylik Kebap Salonu

Beylik Kebap’ta iken kendinizi Adana veya Antep’te hissedebilirsiniz. Yiyecekler oldukça lezzetli, çalışanlar hızlı ve saygılı. Kaliteden ödün vermiyor, porsiyonları dolu, favori bir restaurant. Pide, lahmacun ve kebap ilk akla gelenlerden. Fesleğen ve kekik soslu salatası büyük ilgi görüyor. Sakarya’da iftar için buraya uğrarsanız mutlaka Beylik special’i olan müthiş sultan kahvesini deneyebilirsiniz.

Adres: Yenidoğan Mahallesi, Yeni Bosna Cd. No:71, 54100 Adapazarı/Sakarya

Opera Garden

Sakarya’da iftar yapmak için mutlaka Opera Garden’a uğrayın. Müşteriyi önemseyen, hizmet, yiyecek kalitesi muhteşem nezih bir mekan ve servisi çok hızlı. İftarda zengin menüsü ve uygun fiyatlarıyla müşteri buluyor. Sakarya’daki en güzel köri soslu tavuk da burada.

Adres: İstiklal Mahallesi, 54050 Serdivan/Sakarya

100%

Yazımız Faydalı Oldu Mu?

Yazımızın faydalı olup olmadığı konusunda oy vererek ve yorum yaparak bize yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede sizlere, daha geniş ve doğru bilgi sağlayabiliriz.

  • Yeterlilik
  • Güncellik

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.