Sakarya Sapanca’da Ne Yiyebilirsiniz?

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde en çok tercih edilen restoranlar ve bu restoranlarda meşhur olan yiyeceklerin neler olduğu aşağıdadır:

DSC01876

Titiz Sapanca

Yemyeşil ve özenli bir bahçeye sahip olan Titiz Sapanca, hem kahvaltı hem de akşam yemeği için uygun bir mekândır. Buranın meşhur özelliği ise havanın güzel olduğu zamanlarda çimenler üzerinde kahvaltı yapabilme olanağıdır. Ayrıca ızgara ürünleri özellikle de köftesi çok lezzetlidir. Ailenizle ve çocuklarınızla piknik havasında yemek yiyebileceğiniz bir yerdir.

Adres: Sapanca İzmit Yolu üzeri No:34 Kırkpınar, Sapanca, Türkiye

eker_1

Eker Lokantası

Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü müşterilerine en leziz yemekleri sunan Eker Lokantası, menüsünde çok çeşitli yemeklere yer vermektedir. Günlük pişirilmiş sulu yemeklerden ızgaralara, vejetaryen yemeklerden çorbalara kadar her çeşit lezzet menüde yer alır. Müşterilerine açık büfe imkânı da sunan bu restoran müşterilerinin bütçelerini zorlamamaya da dikkat eder. Uygun fiyatlı, çok çeşitli ve kaliteli yemekler bu restorandadır.

Adres: Mimar Sinan Cad. Rüstem Paşa Mah. No:9 | Sapanca Merkez

sasa-harmanlik

Sasa Harmanlık

Sasa Harmanlık kahvaltısı ile meşhur olan bir mekândır. Restoranın menüsünde hem İtalyan hem de Türk yemekleri yer alır. Muhteşem bir manzaraya sahiptir. Bu manzara eşliğinde kahvaltı yapılabilir ya da akşam yemeği yenilebilir.

Adres: Gol Mah. Harmanlık Mevkii Sahil Şeridi, Sapanca 54600, Türkiye

Telefon Numarası: (0264) 582 90 77

haftasonu-rotasi-naturkoy-83378-17042015120300

Naturkoy

Çocuklu ailelerin çocukları ile birlikte oldukça keyifli vakit geçirebileceği çok güzel ve eğlenceli bir mekân olan Naturkoy aynı zamanda muhteşem bir alana kurulmuştur. Bu alanda durmadan akan bir dere yemyeşil bir arazi bulunmaktadır. Ayrıca yemeklerin yanı sıra mekânda özellikle çocuklara mutlu üzere düşünülmüş aktiviteler vardır. Bunlardan biri çocuk parklarıdır. Bir diğeri ise palyaçolardır. Mekânda ızgara ürünlerin en lezzetlisini bu güzel manzara eşliğinde yemenin zevki yaşanabilir.

Adres: Mahmudiye Koyu Dereiçi Mahallesi Sapanca / SAKARYA

11

Çiftlik Restaurant

Sapanca’da yemek yenebilecek en iyi yerlerden biri de Çiftlik Restorandır. Doğal gıdalar ile samimi bir ortamda kahvaltı yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği mekânlar arasında yer alma özelliğine sahiptir.

Adres: İstasyon Caddesi Meşelik Sokak Sapanca Kırkpınar

Yoruma kapalı.