Nasıl Reklam Verebilirim?

Nasıl Reklam Verebilirim?

www.gurmegozuyle.com web sitesi olarak amacımız gezginler, seyahat halinde olanlar ve yemek yemeyi keyif haline dönüştürenler için lezzetli yemekleri arayıp bulmak ve ulaşmak için mekan rehberi hazırlamak.

İlk olarak nüfusun yoğun olarak yaşadığı ve şehir dışından misafirlerin çokça bulunduğu Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya illerindeki mekanları ve lezzetleri keşfetmek.

Ardından tüm Türkiyenin lezzetleri ve yol üstü mekanlarını damak tadına düşkün ve yemek yemekten zevk alanlar için yazmaya çalışacağız.

Reklam Çalışması ve Halkla İlişkiler

Bir Restoran ya da bir dinlenme tesisi iseniz ve www.gurmegozuyle.com ile çalışmak mı istiyorsunuz.

Bunun için bir çok yöntemimiz var…

  • Özel olarak bir ürününüzün incelenmesi,
  • Banner reklamı,
  • Mail kampanyası,
  • Sosyal Medya Tanıtımları,

Bu seçeneklerden hangileriyle ilgili çalışma yapmak istediğinizi belirterek lütfen aşağıda yer alan “Contact Form”u doldurarak bize iletin. Sizlere talep ettiğiniz çalışma ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi göndereceğiz.

Text Links & Makale Yayını: Size özgün olarak içerisinde link bulunan yazılar yazıp sitemizde yayınlayabiliriz. Farklı ortamlarda kullanılmak üzere ihtiyacınız olabilecek çeşitli tanıtım yazılarını size özel yazmaktan büyük keyif duyarız.

Bunlar dışında parlak fikirlerini uygulamak için burada olduğumuzu unutmayın. Bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Birlikte neler yapabileceğimizi görüşmekten mutluluk duyarız.

 

Yoruma kapalı.