Muğla’da İftar Yapılacak En İyi Yerler

Bodrum ilçesi ile meşhur olan Muğla, bünyesinde iftar yemeğinde farklılık arayanlar için çok çeşitli restoranlar bulundurur. Muğla’da iftar yapacaklar için güzel bir çalışma yaptık. Umarız beğenirsiniz.

Nadir Usta'nın Yeri

Nadir Usta’nın Yeri muhteşem manzarası ile müşterilerine keyifli bir Muğla’da iftar yemeği olanağı sağlıyor. Tam olarak tabiatın ortasında deniz mahsulü siparişlerini yeme zevkine erişiyor bu restoranı tercih edenler.

Ağırlıklı olarak ahşaptan yapılan dekorasyonu ile doğayla bütünüyle iç içe geçmiş bir yer. Nadir Usta’nın Yeri önünde muhteşem bir göl ve gölde yüzen balıklar ve eşsiz orman manzarasıyla müşterilerine muazzam bir deneyim yaşatıyor.

Adres: Akyaka Mahallesi, İnişdibi Cd. No:50, 48650 Ula/Muğla

Bodrum Makarnacısı

İftarda makarna yenilebileceğini en iyi şekilde kanıtlayan Bodrum Makarnacısı, müşterilerine enteresan bir makarna deneyimi yaşatıyor. Menüsünde hiç sıradan olmayan çeşitlerin olması bu mekanı farklılaştıran bir özelliktir.

Müşterilerine mürekkep balıklı makarnadan pancarlı makarnaya, enginarlı makarnadan çemenli makarnaya kadar pek çok çeşit makarna seçme imkânını sunuyor. Üstelik bu makarnaların hepsi doğal ve el yapımı olarak hazırlanıyor.

Muğla’da iftar yemeğinde farklılık arayanların tercih edebileceği bir yer.

Adres: Bitez Mahallesi, Adliye Cd. No:60, 48470 Bodrum/Muğla

Badem Mantı

İftarda klasik Türk yemeklerimizden olan mantıyı farklı çeşitleri ile tecrübe etmek isteyenler için bulunmaz bir restoran. Menüsünde 10 farklı çeşit mantı bulundurur. Bu mantılar, klasik, ıspanaklı, peynirli, kulaklı, çıtır, patatesli, kepekli, üçleme ve ikileme olarak sıralanır.

Ayrıca kendi hazırladıkları klasik donmuş mantıyı da kilo ile satmaktadırlar. Mantı deyince en çok ve en farklı çeşidi bir arada görebileceğiniz Badem Mantı’yı Muğla’da iftar yapacaksanız mutlaka denemelisiniz.

Adres: Selimiye Mahallesi, 48710 Marmaris/Muğla

Tandoori Sizzler

Menüsünde Hint, Türk ve Çin geleneksel yemeklerini barındıran bu restoran Muğla’da iftar da farklı bir lezzet arayan müşterilerine kapılarını açıyor. Baharatlı Hint yemekleri ve Türk damak tadından biraz farklı olan Çin yemeklerini keşfetme olanağına sahip olacağınız bu restoran, yeni şeyler denemek istemeyen müşterilerine de Türk yemekleri seçme imkânı sunuyor.

Adres: Cumhuriyet Caddesi No 29, İçmeler, Muğla 48700, Türkiye

Ottoman Turkish Restaurant

Muğla’da iftar yemeğinde pek çok kültürden yemeği bir arada bulabileceğiniz bir restorandır. İngiliz yemeklerinden Türk yemeklerine, Avrupa yemeklerinden deniz mahsullerine kadar birçok çeşit yemeği menüsünde barındırır ve damak zevkinize uygun olmayan yemek bulmama ihtimaliniz yoktur.

Adres: Ölüdeniz Mahallesi, Belceğiz Cd. 32a, 48340 Fethiye/Muğla

100%

Yazımız Faydalı Oldu Mu?

Yazımızın faydalı olup olmadığı konusunda oy vererek ve yorum yaparak bize yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede sizlere, daha geniş ve doğru bilgi sağlayabiliriz.

  • Yeterlilik
  • Güncellik

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.