Meşhur Tavacı Recep Usta

Ankara’da Nerede Sac Tava Yemeli?

“Farklı bir tat, güzel bir yemek, iyi bir hizmet sunmuşsam dünyanın en mutlu insanı benim” der. Recep Usta…

Meşhur Tavacı Recep Usta, Ankara’da Emek, Parkvadi ve Ümitköy şubeleri olmak üzere üç yerde vatandaşlara hizmet vermektedir.

tavaci-recep-usta-5Oldukça büyük ve şık mekan sizi sıcak bir ekibin karşılaması ile kendini gösteriyor. Klasik mekan ve kebaplardan sıkılıp farklı yerler denemeyi isteyenler için gayet güzel bir seçenek Tavacı Recep Usta. Başlangıçta ikram edilen kuru patlıcan dolmasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim gerçekten enfesti. Sac tava ve kaburga dolması hem lezzet hem de görsel olarak bir şölen havasında geliyor insana.

Kaburga Dolması
Kaburga Dolması

Recep Usta’ da tatlı olarak hem Sipesiyal tatlısını hem de İrmik helvası gerçekten çok lezzetli. yemeğin üzerine tatlı ve çay kendinizi çok mutlu hissetmenize neden oluyor. Taki hesap gelene kadar, hesap geldikten sonra yüzünüzdeki gülücükler normale dönüyor.

Tatlılar
Tatlılar

Tabi fiyatlar biraz fazla gelebiliyor ancak meze çeşitliliğinin ve lezzetlerin çok iyi olduğu bir mekan.  Kaburga dolması ve sac kavurma yemek için gerçekten doğru bir adres, bol cevizli ve nar eşkili   salatası mutlaka yenmelidir.

Tavacı-Recep-Usta-2

Adresler

Tavacı Recep Usta (Emek) 

8. Cadde No: 60 Emek – Ankara 

Tel: 0312 436 6030

Tavacı Recep Usta (Parkvadi) 

Dikmen Vadisi Hoşdere Girişi 5. Kapı Çankaya / ANKARA

Tel: 0312 442 29 45 – 442 26 42

Tavacı Recep Usta (Ümitköy)

A. Taner Kışlalı Mah. Alaca Atlı Caddesi Barlas City J Blok No:1 Yenimahalle

Tel: 0312 240 4000 – 0312 240 1978

 

 

 

 

Yoruma kapalı.