Muğla’nın en güzel yerlerinden biri hiç kuşkusuz Marmaris’tir. Yaz aylarında Marmaris tam bir tatil beldesi olur ve ziyaretçi akınına uğrar. Marmaris’te tatil planı yapan ya da Marmaris’te olanlar için gidilebilecek en iyi restoranlar:

1783_summer breeze marmaris

Summer Breeze

Kaliteli ve lezzetli yemekleri ve şık sunumu ile öne çıkan bir mekân olan Summer Breeze içecekleri ile de oldukça popülerdir. Bu mekânda yemek yiyenlerin çoğunluğunu yabancı turistler oluşturmaktadır. Burada müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir.

Adres: Armutalan, Marmaris 48700, Türkiye

Telefon Numarası: 252 412 13 64

ParkSamdanRestaurant

Şamdan Restaurant

Şık sunum yapmaya önem gösteren Şamdan restoranın en meşhur et yemeği bonfiledir. Sunulan kaliteli yemeklere ve güler yüzlü hizmete göre fiyatlar gayet makul ölçülerdedir. Burada çalışan kişiler oldukça kibar ve müşterilere karşı çok ilgilidir.

Adres: cumhuriyet bulvarı No: 46 | siteler, Marmaris 48700, Türkiye

Telefon Numarası: +90 533 762 0538

golden-river-siteler

Golden River Steak House

Menüsünde hem İngiliz hem de Türk mutfağı yemeklerine yer veren Golden River Steak House biftek konusunda müşterilerine muazzam bir lezzet sunmaktadır. Mükemmel pişmiş bir biteği çok para ödemeden yemek isteyenler bu mekânı kesinlikle ziyaret etmelidirler.

Adres: Şirinyer Mah. | Armutalan, Marmaris 48700, Türkiye

Telefon Numarası: +90 252 417 70 38

spoon-restaurant-steak

Greasy Spoon Restaurant

İster kahvaltı, ister öğle yemeği, ister akşam yemeği için gidilebilecek Marmaris’teki en popüler restoranlardan biridir. Greasy Spoon hem yerli hem de yabancı turistin gözde mekânları arasında en ön sırada yer alır. Burada herkesin damak zevkine uygun bir yemek bulması mümkündür.

Adres: Şirinyer Mah. Manolya Sok. No. 1, Marmaris 48700, Türkiye

Telefon Numarası: 417 40 24

stella-restaurant-bar

Stella Restaurant & Bar

Plaj boyunca yer alan mekânlardan biridir. Stella restoranı diğer mekânlardan ayıran özellik ise kaliteli yemekler sunmasıdır. Deniz manzaralı bir restoranda damak tadına uygun bir yemek yemek isteyenler bu mekânı tercih edebilirler.

Adres: 230 Sok. Uzunyalı sahil yolu, Marmaris 48700, Türkiye

Telefon Numarası: +90 533 969 59 55