Kuşadası’nda Nerede Yemek Yenir?

Kuşadası’nın tatilcilerin gözde yerlerinden biri olması sebebi ile burada pek çok restoran vardır. Bu restoranlar arasından en popüler olan ve en iyi hizmeti veren restoranlar:

75_d5b6fe900097e3ba98ff0bcffd69fde9
Golden Boys Restaurant

Yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alan Golden Boys, menüsünde pek çok ülkenin geleneksel yemeklerini barındırır. İrlanda, Türk, İngiliz ve Avrupa yemeklerine menüde kolaylıkla rastlanabilir ve bu yemekler tercih edilip yeni lezzetler tadılabilir. Sunduğu hizmet ve yemeklerin kalitesi gön önünde bulundurulduğunda fiyatları normal sayılabilmektedir.

Adres: Adnan Menderes Bulv. Mithat Baysal Sok. No. 8/C, Kuşadası, Türkiye

Telefon Numarası: +90 256 612 6548

181_8ac23ada54e14b036e1ad5740c49190a
Some Where Else Restaurant

Özellikle Kuşadası’nda tatil yapan yabancı turistlerin yemek yemek için uğradıkları mekânların başında yer alır. Deniz manzarası ve şık dekorasyonu ile henüz yemek yemeden insanı mutlu edebilen bir mekândır. Menüde Türk mutfağının yanı sıra Avrupa mutfağından da esintiler bulmak mümkündür.

Adres: Ladies Beach, Kuşadası, Türkiye

Telefon Numarası: 256 612 76 14

murphy-s-restaurant-bar
Murphy’s Restaurant

Müşterilerini memnun etmeyi kendine ilke edinmiş bir restaurant olan Murphy’s Restaurant, bu memnuniyeti hem yemekleri hem de sunduğu eğlenceler ile sağlamaya çalışır. Leziz yemekleri bu mekânın tercih edilmesi için yeterli bir sebep iken sıklıkla düzenlenen eğlenceli etkinlikler de mekâna ayrı bir güzellik katmaktadır.

Adres: Belediye Sosyal Tesisleri No. 16, Kuşadası 09400, Türkiye

Telefon Numarası: 612 78 09

saray-restaurant
Saray Restaurant

Meksika, Hint, Türk, Çin ve Avrupa mutfaklarından yemekleri menüsünde bulabileceğiniz bir mekândır. Burada daha önce hiç tadılmamış tatlar denenebilir ya da bilindik tatlar tüketilebilir. Yemekler hazırlanırken kullanılan malzemelerin özenle seçilmektedir. Bu sebeple her iki seçenekte de tercih edilen yemek gönül rahatlığı ile yenebilir.

Adres: Camikebir Mah. Bozkurt Sok. No. 25, Kuşadası, Türkiye

Telefon Numarası: 612 70 88

planet-yucca-restaurant
Planet Yucca Restaurant

Müşterilerini yemek yerken eğlendirmek amacı ile çeşitli animasyon hizmeti sunan bir mekândır. Dünya mutfağında yer alan pek çok yemek bu restoranın menüsünde bulunabilir. Tüm yemeklerinin tadı ise çok lezizdir.

Adres: Camikebir Mah. Sağlık Sokak, No:65, Kuşadası, Türkiye

Telefon Numarası: +90 256 612 07 69

Yoruma kapalı.