Konya’da Etli Ekmek Cemo’da Yenir

Konya’da Nerede Ne Yenir?

Konya’da Nerede Ne Yenir? dendiğinde herkesin ilk aklına mutlaka etli ekmek gelir. Etli Ekmek Konya’yla  neredeyse özdeşleşmiştir.

cemo3

Cemo Etli Ekmek Meram Şubesi 

Bu gün meşhur etli ekmek ekmeği konuşacağız. Antalya’dan tatilden dönerken Konya’da öğle yemeği molası verdik. Tabii ki etli ekmek yemek için. Haritadan Cemo Etli Ekmeğin Meram Şubesini seçtik ve başladık aramaya. Antalya yolundan gelirken Meram istikametine girdiğinizde sizi doğrudan Cemo’nun Meram Şubesinin önüne götürüyor, yolu çok basit ve kolay. Aşağıda haritada yer almakta.

Cemo Meram Şubesi Haritası

Cemo Meram Şubesi Adres ve Telefonu

Adres: Aşkan mah. Meram yeni yol caddesi. piyale sokak no:1 MERAM/KONYA
Tel: 0332 323 80 73 – 0332 324 42 22

Cemo’nun Meşhur Etli Ekmeği ve Bıçak Arası

Cemo’nun en meşhur 2 ürünü Etli Ekmek ve Bıçak Arası. Bizde bu iki lezzetini tattık ve sizler için izlenimlerimizi yazıyorum. İkisi de gerçekten çok başarılı. Etli Ekmeği herkesin damak tadına uygun bir lezzeti var. Ancak Bıçak Arası sadece bıçakla çekilen etten oluştuğu için et kokusunu çok sevmeyenlere biraz ağır gelebilir. Ben çok beğendim ve afiyetle yedim, ancak özellikle çocuklar ve bayanlar için Bıçak Arasını tavsiye etmiyorum. Tadı ve kokusu biraz ağı gelebilir. Bu nedenle Etli Ekmeğini tercih edebilirler.

cemo2

Fiyatları: 

Fiyatlara gelince; Cemo’ da fiyatlar gayet makul. Bir porsiyonla bir kişi rahatlıkla doyar. Kalabalık gidildiğinde hesap rahatlıkla ödenebilecek durumda olduğunu belirtmek ister tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.