İstanbul-Ankara Yolunda İftar Yapılacak En İyi Yerler

Yolculuk esnasında iftar yapacak bir yer bulmak oldukça zordur. Yemek yenecek yer güvenilir ve lezzetli yemekleri olan, temizliğe ve müşteri memnuniyetine önem veren bir yer olmalıdır. Sizin için İstanbul-Ankara Yolunda İftar yapabileceğiniz en iyi restoranları derledik.

Şef Dursun'un Yeri

Şef Dursun’un Yeri bir Bolu Dağı et lokantasıdır. İstanbul-Ankara yolunda İftar yapabileceğiniz en iyi yerlerden biridir. Pek çok yemek bulabileceğiniz bu yol üstü lokantası çok geniş ve yemyeşil bir bahçeye sahiptir. Ayrıca kapalı alanları da vardır. 7 gün 24 saat açık bu lokanta yolda iftar yapmak zorunda kalan ailelerin çocukları ile birlikte gidebileceği samimi ve sıcak bir et lokantasıdır.

Adres: 81900 Darıyeribakacak Köyü/Kaynaşlı/Düzce

İsmail'in Yeri

İsmail’in Yeri de bir Bolu Dağı et lokantası olma özelliğine sahiptir. Çorba, ızgara, sulu yemek, tatlı ve salata çeşitleri menüsünde yer alır. Oldukça geniş ve çeşitli bir menüye sahiptir. İftarınızı açmak için seçmek zorunda olduğunuz yemekler sınırlı değildir. Müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için çabalayan bu lokanta pek çok yolcunun yol üzerinde yemek yemek için uğradığı bir mekandır. İstanbul-Ankara yolunda İftar geçirecekseniz buraya mutlaka uğramalısınız.

Adres: Şimşir Mahallesi, 81900 Kaynaşlı/Düzce

Berceste Restaurant

Çok güzel ve kaliteli bir yol üstü restoranı olan Berceste, ramazan ayında da İstanbul-Ankara yolunda İftar yapmak için tercih edilebilecek bir yerdir. Günlük taze ve sulu yemekler bulabileceğiniz bu restoranın İstanbul-Ankara otobanının hem gidiş hem de dönüş yolunda şubeleri bulunur.

Adres: D-100 Karayolu üzeri Darıyeri Hasanbey Köyü mevki Boludağı, 81900 Kaynaşlı/Düzce

Sabahattin'in Yeri

Aileniz ile birlikte İstanbul-Ankara yolunda İftar yapılabilecek temiz ve nezih bir mekan olma özelliğine sahiptir. Sabahattin’in Yeri bir et lokantasıdır. Köfte ve ızgara çeşitleri mevcuttur. Yolculuk yaparken iftar yapmak için uğranabilecek alternatif bir mekandır.

Adres: Taşaltı Mahallesi, 81900 Darıyerihasanbey Köyü/Kaynaşlı/Düzce

Köfteci Ramiz

Köfteci Ramiz hemen her şehirde en az bir şubesi bulunan et lokantasıdır. Ankara-İstanbul yolu üzerinde Parkshop’ta bulunan Köfteci Ramiz, İstanbul-Ankara yolunda İftar yapmak için bilindik bir tat arayanların tercih edebileceği bir yerdir. Lezzetli ve kaliteli köfteleri ve standart fiyatları ile ailenizle birlikte iftar yapabileceğiniz bir mekandır.

Adres: Dereboğazı Mahallesi, İstanbul-ankara Otoyolu, Hamitli Mevkii,, Parkshop Outlet Avm, Hendek, Sakarya, 54000 Hendek/Sakarya

100%

Yazımız Faydalı Oldu Mu?

Yazımızın faydalı olup olmadığı konusunda oy vererek ve yorum yaparak bize yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede sizlere, daha geniş ve doğru bilgi sağlayabiliriz.

  • Yeterlilik
  • Güncellik

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.