Gaziantep Katmerci Zekeriya Usta

Antep’in olmazsa olmazı

“KATMER”

Bir kent ile özdeşleşmiş olan tatlı yemek isterseniz onu ilk ve en iyi yapan yere gitmelisiniz. Gaziantep de bir çok yerde Katmer bulabilirsiniz.  Katmerci Zekeriya Usta bu lezzeti en iyi yapan yerdir.

5

Ama hiç bir yerde Katmer gözünüzün önünde yapılmaz. Bir tarafı fırın diğer tarafında üç beş tane masa olan bu yerde Katmer fırından çıkar çıkmaz önünüze geliyor.

8

4

Usta inanılmaz kibar ve güler yüzlü, usta ve çırakların çalışırken muhabbeti ve eğlencesi inanılmaz güzel. Öyle güzel ki bu güzellik lezzete yansıyor.

10

Temizlik konusunda gerekli özenin gösterildiği bir mekan. Çalışanların müşterilere karşı olan davranışlarının güler yüzlü ve sıcak yaklaşımı çok iyi.

12

Gaziantep’in kahvaltı kültürünün bir lezzeti olan “Katmer” erken saatlerde yeniyor. İster çay ister ılık süt ile tüketebiliyorsunuz.

111

Hizmetin, güler yüzün, kalitenin ve en önemlisi Lezzetin çok iyi olduğu bu mekanda fiyatlar çok uygun konum olarakda Gaziantep merkezde bulunan mekan eğer Gaziantep’i gezecekseniz not alabileceğiniz kaliteli bir lezzet durağı.

Yazan : Hasan Hüseyin YAVUZ

Yoruma kapalı.