Bodrum’da Ne Yiyebiliriz?

Yaz aylarında tatilcilerin Ege’deki uğrak mekânlarından biri de Bodrum’dur. Tatilini burada geçirecek olanlar için en iyi 5 restoran:

demeter-bar-restaurant

Demeter Bar & Restaurant

Demeter Restaurant yemeklerinin lezzetli olması kadar mekânın dekorasyonu ve sunum tabaklarının şıklığı ile de insanların dikkatini çeken bir yerdir. Bu restoranın menüsünde vejetaryen müşteriler için uygun olan yemeklere de yer verilmiştir. Ayrıca burada deniz mahsullerinin en taze ve en iyi pişmiş hali bulunabilmektedir.

Adres: Omurca Mah. Dere Sok. No. 45, Bodrum 48400, Türkiye

Telefon Numarası: +90 252 313 1977

resim-200005FC

OX Wine & Burger Bar

Bu restoranın bir burgerci olması sıradan burgerler yaptıkları anlamına gelmemelidir. Burada onlarca farklı çeşitte ve lezzette burger müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Hamburgerin yanında yenebilecek bir yemek olan trüf soslu patates de bu mekânın en meşhur tamamlayıcı yemeğidir. Tatlı olarak da mugkek bu restoranın en popüler tatlısıdır.

Adres: Kumbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. No:155, Bodrum, Türkiye

Telefon Numarası: +90 532 356 7652

1

Otantik Ocakbaşı

Bodrum’da gidilebilecek en iyi Ocakbaşı restoranı Otantik Ocakbaşı’dır. Burada tüm ızgara, köfte ve kebap çeşitleri bulunur. Bodrum’da yöresel lezzet arayanların gidebileceği en iyi yerdir. Aynı zamanda mekânın sunduğu hizmet, servis ve sunum da oldukça başarılıdır.

Adres: Çarşı Mah. Atatürk Cad. No:46/B | Bodrum Merkez, Bodrum 48400, Türkiye

Telefon Numarası: 3130058

arkarestaurant3

Arka Restaurant & Pizzeria

Gerçek bir İtalyan pizzası yemek isteyenlerin hiç düşünmeden uğraması gereken bir yerdir. Burada pizza kadar İtalya makarnaları da meşhurdur. Bodrum’da bir İtalyan restoranına gitmiş izlenimini yaşatacak kadar iyi dekore edilmiş bir restorandır.

Adres: Çarsı Mah. Dr. Ekrem Uslu Çıkmazı Sok | no:11/1-5 bodrum, Bodrum, Türkiye

Telefon Numarası: +90 252 316 2857

el-vino-hotel

El Vino Restaurant

El Vino restoranda yemek yiyenler Bodrum Kalesi’nin gösterişliliğini izleme şansı yakalarlar. Bu restoranın menüsünde yer alan yemekler her zaman tazedir. Yemeklerin tadına bakmadan önce sunumunun muhteşemliği ile bile doyulabilen bir mekândır.

Adres: Omurca Mah. Pamili Sok. El Vino Hotel No.14, Bodrum, Türkiye

Telefon Numarası: +90 252 313 8770

Yoruma kapalı.