Ankara Şaşmaz Karataş But Kebap

Karataş But Kebap: Kebabın Bir Başka Hali!

Ankara’da sanayilerin bulunduğu bölgelerde sanayi esnafına, çalışanlarına  ve sanayinin şehir dışından gelen günübirlik ziyaretçileri ve farklı lezzet arayanlar için lezzeti mükemmel ancak sunumu biraz zayıf olan bir aslında Karataş But Kebap.

karatas-but-kebap

Karataş But Kebap

Böyle yerler, lezzetin çok iyi olduğu ama sunum, hijyen ve ortamın yeterince iyi olmadığı yerlerden ancak şunu da söylemek lazım lüks yerlerde bu lezzetleri çoğu zaman bulamıyorsunuz. Bunlardan birisi de Ankara Şaşmaz’da yer alan Karataş But Kebap. Şaşmazın içerisinde derinliklerinde bir lezzet noktası but kebap. Özellikle özel bir usulle pişirdikleri But Kebabının lezzeti gerçekten enfesti. Tavuk butunu özel bir usulle fırında pişirerek bu lezzete ulaştıklarını ifade ediyorlar.

karatas-but-kebap2

Arnavut Ciğeri

Ayrıca Arnavut ciğeri de gayet başarı, O da denenebilir. Fiyatları gayet makul; çorba+ana yemek+tatlı+içecek ortalama 15 TL. civarında ve tıka basa doyuyorsunuz. Lezzetleri de çok başarılı. Biraz tavuk ağırlıklı bir menüsü var adından da anlaşılacağı üzere ama lezzet ve performans olarak 10 numara denebilir.

Jpeg
Arnavut Ciğeri

Menü ve Fiyat Listesi

Jpeg
Menu

 

Adres: Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi Eski 2.Cad. Yeni 2569. Cad. No: 28 Etimesgut ANKARA

Tel: 0312 278 37 79

Yoruma kapalı.