Ankara Kazımkarabekir’de Kebapçı Urfalı Keko

Ankara Kazımkarabekir’ de Nerede Ne Yemeli?

Uzun zamandır arada bir gittiğim ve her gittiğimde bu sefer iyi bir yemek yiyeceğim dediğim ancak bir türlü istediğim kaliteyi yakalayamadığım bir mekan aslında Urfalı Keko.

Ankara Kazım Kazımkarabekir caddesi üzerinde yan yana dizilen kebapçılardan birisidir, sürekli olarak restoranın önünde yolun ortasına varan bir yerde sizi içeriye davet eden görevliler görürsünüz. Restorana gittiğinizde araçla ilgili bir sorun yaşamazsınız hemen görevliler kapınızı açar ve aracınızla ilgilenir.

Urfali-keko-lahmacun

İç kısmı ise gayet ferah ve geniş bir mekandır. Ancak lezzet konusunda aradığını bulabileceğiniz konusunda garanti veremem. Örneğin lahmacun istediğinizde pide ile lahmacun arasında bir şey geliyor. mezeleri gayet bol ama lezzet konusunda vasat demek zorundayım. Garsonlar ilgili, çocuk oyun parkı ise ortalama bir yerdir.

Urfali-keko-2

Gurmegözüyle.com‘ u takip eden lezzet avcılarına tavsiyem gün içerisinde öğün atlatmak için uğrayabileceğiniz, ancak özel zamanlarınızda planlı olarak gitmeye gerek olmayan bir mekan diyebilirim.

Fiyat konusuna gelince fiyatlar kişibaşı 20-25 ile çıkabileceğiniz seviyede.

Adres: Kazım Karabekir Caddesi No:112/F Ulus / ANKARA – TÜRKİYE

Telefon: +90 312 311 30 70 / +90 312 312 19 88

Yoruma kapalı.