Breaking News

İstanbul-Ankara Otoban Üzerinde İftar Yapılabilecek En İyi Yerler

Yolculuk esnasında iftar yapacak bir yer bulmak oldukça zordur. Yemek yenecek yer güvenilir ve lezzetli yemekleri olan, temizliğe ve müşteri memnuniyetine önem veren bir yer olmalıdır. Sizin için iftar yapabileceğiniz en iyi restoranları derledik.

1429192299m1rtM2_o_1

Şef Dursun’un Yeri

Şef Dursun’un yeri bir Bolu Dağı et lokantasıdır. Yol üzerinde iftar yapabileceğiniz en iyi yerlerden biridir. Pek çok yemek bulabileceğiniz bu yol üstü lokantası çok geniş ve yemyeşil bir bahçeye sahiptir. Ayrıca kapalı alanları da vardır. 7 gün 24 saat açık bu lokanta yolda iftar yapmak zorunda kalan ailelerin çocukları ile birlikte gidebileceği samimi ve sıcak bir et lokantasıdır.

Telefon numarası: 0533 817 37 84 – DURSUN AYDIN

4

İsmail’in Yeri

İsmail’in yeri de bir Bolu Dağı et lokantası olma özelliğine sahiptir. Çorba, ızgara, sulu yemek, tatlı ve salata çeşitleri menüsünde yer alır. Oldukça geniş ve çeşitli bir menüye sahiptir. İftarınızı açmak için seçmek zorunda olduğunuz yemekler sınırlı değildir. Müşterilerini en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için çabalayan bu lokanta pek çok yolcunun yol üzerinde yemek yemek için uğradığı bir mekândır.

Telefon numarası: 0 380 544 46 80

berceste

Berceste Restaurant

Çok güzel ve kaliteli bir yol üstü restoranı olan Berceste, ramazan ayında da iftar yapmak için tercih edilebilecek bir yerdir. Günlük taze ve sulu yemekler bulabileceğiniz bu restoranın İstanbul-Ankara otobanının hem gidiş hem de dönüş yolunda şubeleri bulunur.

Telefon numarası: 0264 582 00 04

ta-img-20160402-143438

Sebahattin’in Yeri

Ankara-İstanbul yolu üzerinde aile ile birlikte iftar yapılabilecek temiz ve nezih bir mekân olma özelliğine sahiptir. Sebahattin’in Yeri bir et lokantasıdır. Köfte ve ızgara çeşitleri mevcuttur. Yolculuk yaparken iftar yapmak için uğranabilecek alternatif bir mekândır.

subeler

Köfteci Ramiz

Köfteci Ramiz hemen her şehirde en az bir şubesi bulunan et lokantasıdır. Ankara-İstanbul yolu üzerinde Parkshop’ta bulunan Köfteci Ramiz, iftar yapmak için bilindik bir tat arayanların tercih edebileceği bir yerdir. Lezzetli ve kaliteli köfteleri ve standart fiyatları ile ailenizle birlikte iftar yapabileceğiniz bir mekândır.

Check Also

Samsun’da iftar için en iyi 5 mekan

Fransız bir şehir plancısı getirtilip şehir düzenlemesi tekrar yapılan eski adı “Amisos” olan, denize paralel …