Breaking News

Gaziantep’te İftar Yapılacak En İyi Yerler. . .

metanet-lokantasi

Metanet Lokantası

Gaziantep’e yolu düşen herkesin mutlaka uğraması gereken nadir mekanlardan biridir. Özellikle Ramazan ayı boyunca birbirinden lezzetli mönüleri sunan Metanet Lokantası, Ramazan ayına özel mönüsünde en çok tercih edilen Antep’e özgü Beyran çorbası ve Patlıcan kebabı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Metanet Lokantasına, Kozluca Mahallesi, Kozluca Caddesi No: 11 adresinden ulaşılmaktadır.

Bayazhan-Restaurant-961326_w384_h280

Bayazhan Restoran

Gaziantep’te bulunan nadir lezzetlerin buluştuğu ve son derece şık dekorasyonu, yaz aylarında ferah bir akşam yemeği sunan muhteşem bahçesi ile Bayazhan Restoran Ramazan ayı boyunca da hizmet vermeye devam etmektedir. Ramazan ayında tarihi bir handa keyifli bir iftar zamanı geçirmek için tercih edilecek ender mekanlardandır. Özellikle Humus çok fazla tercih edilmektedir. Kebap çeşitlerinin hepsi müşteriler tarafından beğenilip tavsiye edilmektedir. Bayazhan Restoran Akyol Mahallesi No 119 /1 Şahinbey adresinde hizmet vermektedir.

bogazkoy

Boğazköy

Boğazköy, Gaziantep’te yemeğe başlayıp Ortaköy’de denize nazır akşam yemeği hissi yaratan bir restoran olma özelliği ile müdavimi çok olan bir restorandır. Boğazköy, mekanın şık dekorasyonu ve çağdaş ambiyansı ile son derece lezzetli mönülere ev sahipliği yapmaktadır. İşletmede özellikle Asyalı Somon yenmeli ve mutlaka Suflenin tadına bakılmalıdır. Ramazan ayında iftar mönülerinde kırmızı et çeşitlerinin yanında balık ve tavuk servisi de yapılmaktadır. Bu mekana Yeditepe Mahallesi 203 Sokak No:22 adresinden ulaşılmaktadır.

hashas-kebabi-culcuoglu-restaurant-ta-yenir

Çulcuoğlu Restoran

Çulcuoğlu restoran kendine has samimi ortamı, güler yüzlü çalışanları ve kendilerine özel mönüleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş kaliteli bir restorandır. Mönülerindeki lezzet çeşitliliğinin yanında bol ikramları ile özellikle Ramazan ayının iftar vakitlerinde huzur ve keyifle vakit geçirilecek bir mekandır. Çulcuoğlu Restoran’ da özellikle tavsiye edilen yemeklerin başında bu mekana özgü bugul pilavı gelmektedir. Ayrıca Künefesi ile de meşhur olan mekan Antep2in en çok tercih edilen mekanlarının başında gelmektedir. Çulcuoğlu Restoran Kalender Sokak’ta bulunmaktadır.

balkon-restaurant

Balkon Restoran

Grand Hotel Gaziantep 4. Katında bulunan Balkon Restoran tüm çorba ve yemek çeşitleri ile Ramazan ayında iftar saatini ferah ve şık bir ortamda geçirmek isteyenler için son derece uygun bir mekandır. Bütün mönü özenle hazırlanarak sunulmakta ve özellikle Antep yemekleri ön plana çıkmaktadır.

Check Also

Sakarya’da İftarlık En İyi 5 Mekan!

Sakarya’ da restoran konusunda pek çak seçenek bulunuyor. Kebap salonu, pide salonu, çiğ köfte, ev …