Breaking News

Bursa’da İftar Yapılabilecek En İyi Mekanlar. . .

Mübarek ramazan ayının gelmesi ile bütün restoranlar iftar menülerini hazırlamış bulunmaktadır. Sizler için Bursa’da iftar yapabileceğiniz mümkün olduğunca farklı türde yemeklere sahip en iyi restoranları aşağıdaki şekilde listeledik.

20196513_gGS0mwtB_fJCYg4RvKsGqJ3FdO5U0Lo9keBsyh1jdSg

Tarihi Uludağ Köftecisi

1963ten beri müşterilerine en iyi hizmeti sunan Tarihi Uludağ Köftecisi her bütçeye uygun iftar menüleri seçenekleri ile ramazan ayını karşılamaktadır. Oldukça sıcak ve nezih bir mekân olması sayesinde ailenizle ve çocuklarınızla birlikte gelip iftar yapabilme olanağına sahip olursunuz.

Adres: Çekirge Caddesi No:195/C

tadimpizzaa7875_525-277

Tadım Pizza

Her damak zevkinin kendine uygun bir iftar menüsü bulabileceği Tadım Pizza, sadece pizza değil külbastı, bonfile, köri soslu tavuk gibi seçenekleri de menüsünde barındırmaktadır. Aileniz ile birlikte bu mekânın bahçesinde çok keyifli bir iftar yemeği yiyebilirsiniz.

Adres: Zafer Plaza

4446_blog_63181

Molla Yegan

Yemyeşil bir bahçede aile ile birlikte açık havada iftar yapmak için muazzam bir restoran. Ramazan ayı boyunca müşterilerine ney ve kanun eşliğinde canlı tasavvuf müziği dinletisi sunacak olan bu restoran grup yemeği vermek isteyenlerin de tercih edebileceği yegâne restoranlardandır. İki çeşit iftar menüsü ile ramazana hazırlığını yapmış bulunmaktadır.

Adres: Yıldırım belediyesi önü bayrak alanı

0153916_0.jpeg

Beef Burger

Beef Burger, dikkat çeken dekorasyonu ve muhteşem sunumu ile tüm dikkatleri üzerine çeken bir restorandır. Konu burger olunca en iyisini yaptığını iddia eden bu mekân, menülerinin bolluğu ile de göz dolduruyor. Ramazan ayında da bu muazzam burgerden mahrum kalmak istemeyenler için iftar menülerini çoktan hazırlamış bulunuyor. Herkesin bütçesine uygun bir iftar menüsü seçeneği bulabilmesi için özel olarak düzenlenmiş. Ayrıca çocuklar için de ayrı bir menü hazırlanmış.

Adres: İhsaniye Mah. Tuna Cad. NO:169/C

4357_blog_61031

Beşyol Kebapçısı

Bursa’nın en meşhur lezzeti olan Bursa kebabının en iyisini yiyebileceğiniz yer olan Beşyol Kebapçısı ramazan ayında da müşterilerini Bursa kebabından mahrum bırakmıyor. Aileniz ve çocuklarınızla iftar yapabileceğini bu kebapçı çocuklarınız için oyun alanı da temin ediyor. İftar yemeğinde de Bursa kebabından vazgeçemeyenlerin tercih edebileceği en iyi mekânlardan biri olma özelliğini taşıyor.

Adres: Yeni Yalova yolu No:434 BEŞYOL

Check Also

Samsun’da iftar için en iyi 5 mekan

Fransız bir şehir plancısı getirtilip şehir düzenlemesi tekrar yapılan eski adı “Amisos” olan, denize paralel …